Orgito

Skuteczność

Negocjacje wewnątrz firmy

Dzięki Orgito negocjacja dokumentu jest szybka i skuteczna. Użytkownicy prowadzą konwersację w ramach czytelnych komentarzy i systematycznie zamykają je dla uzgodnionych fragmentów tekstu.


W standardowych edytorach tekstu, komentarze prezentowane są w sposób, który uniemożliwia skuteczną wymianę komentarzy pomiędzy osobami negocjującymi.


Komentarze prezentowane są w sposób chaotyczny, utrudniając, a nie ułatwiając dojście do porozumienia.


Tradycyjne edytory tekstu nie powstały po to, aby umożliwiać wygodną pracę nad dokumentami!

Aplikacja Orgito udostępnia specjalną funkcjonalność do komentowania i uzgadniania treści dokumentów!


Komentarze są umieszczone po prawej stronie dokumentu, z możliwością przełączania się pomiędzy nimi. Każdy komentarz ma swój unikalny numer, a komentarzy poszczególnych użytkowników są przedstawione w postaci konwersacji. Użytkownik może odszukać właściwy komentarz poprzez zaznaczenie w tekście lub wykorzystać możliwość przełączania się pomiędzy nimi.Po uzgodnieniu fragmentu tekstu, użytkownik ma możliwość zamknięcia danego komentarza i pracy na pozostałych, otwartych komentarzach.Komentarze mogą być filtrowane, zarówno po poszczególnych użytkownikach, jak i z ograniczeniem wyświetlanych komentarzy do otwartych lub zamkniętych. Zamknięcie komentarza nie zaburza numeracji w pozostałych komentarzach.