Orgito

Skuteczność

Negocjacje pomiędzy firmami

Dzięki Orgito negocjacja dokumentu jest szybka i skuteczna. Użytkownicy prowadzą konwersację w ramach czytelnych komentarzy i systematycznie zamykają je dla uzgodnionych fragmentów tekstu.


W standardowych edytorach tekstu, komentarze prezentowane są w sposób, który uniemożliwia skuteczną wymianę komentarzy pomiędzy osobami negocjującymi.


Komentarze prezentowane są w sposób chaotyczny, utrudniając, a nie ułatwiając dojście do porozumienia.


Tradycyjne edytory tekstu nie powstały po to, aby umożliwiać wygodną pracę nad dokumentami!


Aplikacja Orgito udostępnia specjalną funkcjonalność do komentowania i uzgadniania treści dokumentów!


Komentarze są umieszczone po prawej stronie dokumentu, z możliwością przełączania się pomiędzy nimi. Każdy komentarz ma swój unikalny numer, a komentarzy poszczególnych użytkowników są przedstawione w postaci konwersacji. Użytkownik może odszukać właściwy komentarz poprzez zaznaczenie w tekście lub wykorzystać możliwość przełączania się pomiędzy nimi.Fragment tekstu objęty komentarzem jest zaznaczony. Komentarz aktualnie wyświetlony po prawej stronie ekranu jest dodatkowo wyróżniony.Po uzgodnieniu fragmentu tekstu, użytkownik ma możliwość zamknięcia danego komentarza i pracy na pozostałych, otwartych komentarzach.Komentarze mogą być filtrowane, zarówno po poszczególnych użytkownikach, jak i z ograniczeniem wyświetlanych komentarzy do otwartych lub zamkniętych. Zamknięcie komentarza nie zaburza numeracji w pozostałych komentarzach.